Centrum Handlowe Huta – Twoje miejsce zakupów w Węgierskiej Górce

Szykujemy święta Wielkanocne!

Szykujemy święta wielkanocne

Święta Wielkanocne już niebawem. Podpowiadamy zatem gdzie znajdziesz piękne dekoracje i najlepsze, tradycyjne specjały na wielkanocny stół. Do tego mamy jeszcze propozycje prezentów na tzw. zajączka – czyli upominki dla najmłodszych.

1. Świąteczne dekoracje

Dekoracje sprawiają, że te dość krótkie święta trwają troszkę dłużej. Piękne dekoracje pomogą nam także poczuć wiosnę troszkę bardziej niż na to pozwala pogoda 🙂 W naszej kwiaciarni Zielony Zakątek znajdziecie szeroki wybór kwiatów doniczkowych i ciętych oraz  gotowych dekoracji i stroików. Natomiast w Pepko czeka na Was cała świąteczna kolacja: dekoracje, porcelana i ozdoby. 

Wielkanocne specjały

W święta na naszych stołach muszą pojawić się tradycyjne potrawy. W każdym domu mam swoje ulubione smaki. W naszych delikatesach Swojskie Smaki jak zawsze czekamy na Was z lokalnymi produktami i wyrobami. Znajdziecie tu wysokiej jakości wędliny i nabiał. Natomiast w naszej kawiarni Stalownia czekamy z pysznymi słodkościami.

Swojskie smaki na talerzu

Drogeria Jaśmin to miejsce, gdzie zapach staje się magią. W ofercie znajdziesz nie tylko perfumy, ale także świeczki sojowe zapachowe, które zamienią dom w oazę relaksu. Super zapachy do domu to prezent, który wniesie do życia każdej kobiety nutę luksusu.

Tradycja prezentów od zajączka

Kto z Was zna ten zwyczaj? Czy u Was szykuje się takie upominki? Jeśli chcecie znaleść coś dla najmłodszych zapraszamy do naszego sklepu zabawkowego Chmurka oraz do sklepu papierniczego Biurko. Tam na pewno znajdziecie zabawki i piękne przybory dla dzieci w każdym wieku. 

Zaplanuj przygotowania

Aby w Święta mieć siłę na ich przeżywanie oraz radość z nich i ze spotkań z najbliższymi warto mądrze zaplanować przygotowania. W C.H. Huta możesz zrobić zakupy spokojnie dzięki Światowi Malca. To miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas, a rodzicie zrobić zakupy.