Centrum Handlowe Huta – Twoje miejsce zakupów w Węgierskiej Górce

Co warto wiedzieć o naszym centrum...

Huta dziś

Centrum Handlowe HUTA to atrakcyjne miejsce zakupów w Węgierskiej Górce.

20 czerwca 2014 roku odbyło się otwarcie I etapu galerii. W ramach realizowanego przedsięwzięcia wybudowany został dwukondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy wraz z przewiązką, oraz infrastrukturą techniczną i parkingami. W obiekcie, znajdują się markety spożywcze, sklepy regionalne i sklepy znanych marek, punkty i stanowiska usługowe.

Sam budynek, w którym dziś mieści się centrum handlowe, ma wspaniałą historię. Zachęcamy do zapoznania się z całością na podstronie Historia, w której można się dowiedzieć o początkach tego miejsca i kolejnych etapach jego zmian, przebudowy, aż do dnia dzisiejszego.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia C.H. Huta – najlepsze oferty i promocje. Wspaniałe miejsce na zakupy czeka właśnie na Ciebie!

Nasze centrum handlowe

25 sklepów

2 kondygnacje

2000 m2

Powierzchnia

140 miejsc

Parkingowych

Lokalizacja

W samym centrum uroczej miejscowości w powiecie żywieckim Węgierska Górka znajduje się Centrum Handlowe Huta- dwukondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy. Niedaleko od Centrum Handlowego znajduję się dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy. Do centrum miasteczka można dotrzeć w zaledwie kilka minut na piechotę.

Parking o dużej powierzchni zapewnia natomiast możliwość postoju ok. 140 samochodów jednocześnie. Parking jest darmowy, otwarty od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę. Dzięki temu nasi klienci nie mają problemu z zaparkowaniem swojego pojazdu na czas zakupów lub spędzania wolnego czasu w Centrum Handlowym „Huta”. Na parkingu przeznaczone są również miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Centrum handlowe w Węgierskiej Górce

Wyjątkowa lokalizacja centrum handlowego oraz brak problemów komunikacyjnych związanych z dotarciem, sprawiają że C.H. Huta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród lokalnych i oddalonych o kilkanaście kilometrów klientów. Wyjątkowe promocje i wydarzenia, najlepsze marki oraz moc okazji sprawiają, że zakupy stają się przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się ze sklepami i punktami usługowymi w centrum handlowym w Węgierskiej Górce.

Centrum Handlowe Huta to idealne miejsce na zakupy dla Ciebie i Twojej rodziny – znajdziesz tutaj mnóstwo sklepów wiodących marek jak również lokalne punkty i sklepy ze zdrową żywnością czy z ludowymi strojami. Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś, zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego już dziś!

Mapa Centrum Handlowego Huta