Huta dziś

Centrum Handlowe HUTA to atrakcyjne miejsce zakupów w Węgierskiej Górce.

20 czerwca 2014 roku odbyło się otwarcie I etapu galerii. W ramach realizowanego przedsięwzięcia wybudowany został dwukondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy wraz z przewiązką, oraz infrastrukturą techniczną i parkingami. W obiekcie, znajdują się markety spożywcze, sklepy regionalne i sklepy znanych marek, punkty i stanowiska usługowe.

Sam budynek, w którym dziś mieści się centrum handlowe, ma wspaniałą historię. Zachęcamy do zapoznania się  z całością na podstronie Historia, w której można się dowiedzieć o początkach tego miejsca i kolejnych etapach jego zmian, przebudowy, aż do dnia dzisiejszego.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia C.H. Huta - najlepsze oferty i promocje. Wspaniałe miejsce na zakupy czeka właśnie na Ciebie!

 

Nasza galeria

25 Sklepów
2 Kondygnacje
2000 m2
Powierzchni
140 Miejsc
Parkingowych

Lokalizacja

W samym centrum uroczej miejscowości w powiecie żywieckim Węgierska Górka znajduje się Centrum Handlowe Huta- dwukondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy. Niedaleko od Centrum Handlowego znajduję się dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy. Do centrum miasteczka można dotrzeć w zaledwie kilka minut na piechotę.

Parking o dużej powierzchni zapewnia natomiast możliwość postoju ok. 140 samochodów jednocześnie. Parking jest darmowy, otwarty od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę. Dzięki temu nasi klienci nie mają problemu z zaparkowaniem swojego pojazdu na czas zakupów lub spędzania wolnego czasu w Centrum Handlowym "Huta". Na parkingu przeznaczone są również miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Centrum handlowe w Węgierskiej Górce

Wyjątkowa lokalizacja centrum handlowego oraz brak problemów komunikacyjnych związanych z dotarciem, sprawiają że C.H. Huta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród lokalnych i oddalonych o kilkanaście kilometrów klientów. Wyjątkowe promocje i wydarzenia, najlepsze marki oraz moc okazji sprawiają, że zakupy stają się przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się ze sklepami i punktami usługowymi w centrum handlowym w Węgierskiej Górce.

Centrum Handlowe Huta to idealne miejsce na zakupy dla Ciebie i Twojej rodziny - znajdziesz tutaj mnóstwo sklepów wiodących marek jak również lokalne punkty i sklepy ze zdrową żywnością czy z ludowymi strojami. Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś, zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego już dziś!

PARKING CH HUTA BEZPŁATNY

Poniedziałek - niedziela, czynny całą dobę

Jak dojechać?

Samochodem
Samochodem można dojechać od strony Katowic drogą krajową nr 69. Dzięki parkingowi o dużej powierzchni, każdy znajdzie miejsce dla siebie.
Komunikacja
Stacja kolejowa oddalona jest od Centrum Handlowego "Huta" o około 10 minut pieszo. Warto skorzystać z połączenia Zwardoń- Katowice.
Pieszo
Centrum miasta oddalone jest o około 5 min drogi pieszo. Na bieżąco kursują także busy, które zatrzymują się na pobliskim przystanku autobusowym.
Rowerem
Bogata infrastruktura ścieżek rowerowych zachęca do takiego sposobu poruszania się. Przy centrum handlowym wyznaczone są miejsca, gdzie bezpiecznie można zostawić swój jednoślad.