Centrum Handlowe Huta – Twoje miejsce zakupów w Węgierskiej Górce

Rekordowy rok dla Centrum Handlowego HUTA – dziękujemy, że jesteście z nami!

Rekord wizyt w Centrum Handlowym HUTA w Węgierskiej Górce – dziękujemy naszym klientom, że są z nami!

Centrum Handlowe HUTA w Węgierskiej Górce od początku swojej działalności w 2014 roku koncentruje się na zapewnieniu wygody zakupów. Dlatego tak bardzo chcemy, by chwile spędzone w galerii były jak najbardziej przyjemne – w jednym miejscu znajdziecie 25 sklepów oferujących szeroki asortyment produktów, wygodny parking oraz punkty usługowe idealne, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Dziękujemy, że jesteście z nami i możemy wspólnie świętować kolejny sukces. W zeszłym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę odwiedzin Centrum Handlowego HUTA. To dla nas ogromne wyróżnienie, że systematycznie wybieracie naszą galerię, by zrobić codzienne zakupy spożywcze, wybrać prezenty oraz produkty do domu, spędzić wolny czas w Kawiarni Stalownia, Pizzerii Piekiełko czy Sali Zabaw Świat Malca.

Jako zespół C.H. HUTA w Węgierskiej Górce dokładamy wszelkich starań, by zakupy były bardzo komfortowe i kompleksowe, a Wasze opinie pozwolą nam ulepszać galerię handlową – dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie sygnały zwrotne i sugestie.

C.H. Huta Blisko Ciebie