Centrum Handlowe Huta – Twoje miejsce zakupów w Węgierskiej Górce

Witajcie w GTA Barber – Najnowszy dodatek w
CH-Huta!

Mamy coś, czego brakowało w Węgierskiej Górce! Jedyne takie miejsce w naszym mieście, stworzone z pasją o niepowtarzalnym klimacie rodem z kultowej gry GTA oraz tradycjami prawdziwego barbershopu. GTA Barber to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zapewniamy profesjonalne usługi fryzjerskie i stylizacji brody w przyjaznej atmosferze. To już nasz trzeci salon!

Nasza historia

GTA Barber to więcej niż zwykły salon barberski – to koncept, który przenosi nas w świat gier komputerowych, w których styl i wygląd są równie ważne jak umiejętności i wybory. Nasza pasja do świata gier i tradycji prawdziwego barbershopu sprawiają, że jesteśmy jedynym miejscem tego rodzaju w Węgierskiej Górce.

Co oferujemy?

W GTA Barber oferujemy szeroką gamę usług fryzjerskich i stylizacji brody. Nasz doświadczony zespół zapewni Ci profesjonalną obsługę i dopracowany wygląd, który spełni Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej fryzury, czy starannie wyczyszczonej brody, jesteśmy gotowi spełnić Twoje życzenia.

Godziny otwarcia

Nie zapomnij sprawdzić naszych godzin otwarcia:

  • Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 17:00
  • Niedziela (tylko handlowa): zamknięte

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

Nie czekaj dłużej – odwiedź nasz nowy salon GTA Barber w Węgierskiej Górce i przekonaj się, dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i ciesz się profesjonalną obsługą w niepowtarzalnej atmosferze!

Pamiętaj, że w GTA Barber dbamy o Twój wygląd, ponieważ wiemy, że styl jest nie tylko kwestią wyboru, ale również osobowości. Do zobaczenia u nas!