Centrum Handlowe Huta – Twoje miejsce zakupów w Węgierskiej Górce

Święta w Centrum Handlowym HUTA w Węgierskiej Górce

Okres przedświąteczny jest wyjątkowym czasem w naszym Centrum Handlowym w Węgierskiej Górce – z tej okazji nasi klienci mogli uczestniczyć w wielu wydarzeniach specjalnych. W jaki sposób przygotowywaliśmy się do świętowania Bożego Narodzenia? Przeczytacie w dalszej części artykułu.

Spotkanie z Mikołajem w C.H. HUTA i dekorowanie pierników

Na początku grudnia zarówno młodsi, jak i starsi klienci mogli otrzymać słodki prezent od św. Mikołaja i jego pomocnicy, którzy odwiedzili naszą galerię. W dniach od 1 do 2 grudnia na parterze Centrum Handlowego czekała specjalnie przygotowana strefa utrzymana w świątecznym stylu, gdzie była możliwość zrobienia sobie zdjęcia i przywitania się z brodatym jegomościem w charakterystycznym, czerwonym ubraniu. Dzień przed Wigilią (23 grudnia) w Węgierskiej Górce dalej celebrowaliśmy tradycje świąteczne – zapraszaliśmy do wspólnego ozdabiania pierników i słodkich ciastek.

Świąteczne wydarzenia w sali zabaw Świat Malca

Sala zabaw Świat Malca wielkimi krokami szykowała się na Święta! Pierwszą z zaplanowanych akcji było wspólne ubieranie choinki z Mikołajem. W przyjaznej atmosferze dzieci wspólnie z rodzicami mogły porozmawiać ze świętym Mikołajem, ozdobić bożonarodzeniowe drzewko oraz odebrać drobny upominek. Kilka dni później, bo 14 grudnia, cała bawialnia zapachniała cynamonem i piernikami – mali uczestnicy piekli oraz ozdabiali ciasteczka korzenne. To była świetna i intensywna zabawa!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Centrum Handlowym

Od 11 grudnia w Hucie wystartował jarmark świąteczny, w trakcie którego mogliście kupić produkty od lokalnych dostawców i producentów. W galerii zawsze dbamy o współpracę z okolicznymi sklepami i firmami, dlatego również w tym roku czekały na Was miejscowe produkty – ozdoby, ręcznie wykonane wieńce, kolorowe oświetlenie oraz starannie przygotowane świece. Nie zabrakło także gorących przysmaków: grzańca, serów, miodów i świątecznych słodkości.